Jak do nas trafiłeś


Jesteś tutaj

Strona główna » KURSY/SZKOLENIA

KATEGORIA B1

Cena: 1490 zł

Prawo jazdy na kat. B1 upoważnia do prowadzenia trójkołowego lub czterokołowego pojazdu samochodowego o masie własnej nie przekraczającej 550 kg z wyjątkiem motocykla. Przystąpić do kursu na kategorię B1 można już na 3 miesiące przed 16 urodzinami, bez żadnych dodatkowych ograniczeń (np. opieki osoby dorosłej czy posiadającej prawo jazdy).

Kursu obejmuje:
- 30 h teorii
- 30 h praktyki

Warunkiem uczestniczenia w kursie prawa jazdy kat. B1 jest:
- ukończenie wymaganego wieku tj. 15 lat i 9 miesięcy;
- uzyskanie orzeczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdem,
- posiadanie zgody rodzica lub opiekuna

Jazdy doszkalające :
- 45zł/godzina (w pakiecie 10 godzin: 430 zł)

W cenę kursu wliczone są egzaminy wewnętrzne oraz materiały szkoleniowe (zestaw podręczników + płyta CD).
Szkolenie praktyczne odbywa się na samochodach Daichatsu Coure.

Możliwość płatności ratalnej !!!

Wbrew niektórym opiniom, obecnie nie ma już problemu z wyborem i kupnem pojazdu spełniającego warunki wymagane na kategorię B1, a ceny zaczynają się od 3.000 zl, czyli porównywalnie do kosztów zakupu np. skutera. Na polskim rynku funkcjonuje już kilka takich marek, wsród których najpopularniejsze to właśnie DAIHATSU CUORE i SMART FORTWO, ale na portalach aukcyjnych można znaleźć takie samochody jak SMART ROADSTER, FIAT CINQUECENTO, SECMA FUN czy nawet kultowego MINI COOPERA.

Kategoria B1 to także pojazdy typu BUGGY. Ponadto prawo jazdy tej kategorii jest wydawane dla osób, które dysponują sprzętem przeznaczonym do transportu osób upośledzonych ruchowo. Są to pojazdy trójkołowe z niewielkim silnikiem umożliwiającym poruszanie się po naszych drogach, tzw SAM.

Pamiętaj!

Posiadając prawo jazdy kategorii B1, gdy osiągniesz wiek (3 mies. przed) 18 lat i będziesz chciał/a uzyskać prawo jazdy kategorii B - wystarczy odbyć kurs praktyczny - 20 godz. i zaliczyć wyłącznie egzamin praktyczny.

U NAS DO KURSU MOŻESZ PRZYSTĄPIĆ KAŻDEGO DNIA
Skontaktuj się z nami:

Skype:

Mój stan
Gadu-Gadu: