Jak do nas trafiłeś


Jesteś tutaj

Strona główna » KURSY/SZKOLENIA

KATEGORIA B


Promocja wakacyjna - teraz na hasło "LUX" 400 zł taniej ! Zapisz się miedzy 15.06.19 a 30.06.19 na kurs dopołudniowy, a zapłacisz tylko 1380 zł zamiast 1780 zł. ZAPRASZAMY

Cena:
Skoda Fabia; 1680zł - negocjuj cenę!
Hyundai i20; 1780 zł - negocjuj cenę!

Kursu obejmuje:
- 30 h teorii
- 30 h praktyki

Warunkiem uczestniczenia w kursie prawa jazdy kat. B jest:
- ukończenie wymaganego wieku tj. 17 lat i 9 miesięcy;
- posiadanie >PKK (tj. Profilu Kandydata na Kierowcę) - uzyskuje się go w wydziałach komunikacji lub starostwach odpowiednich dla miejsca zameldowania gdzie zabieramy ze sobą zdjęcie 3.5 x 4.5 oraz badanie lekarskie o braku przeciwwskazań do prowadzenia pojazdu danej kategorii.
- posiadanie zgody rodzica lub opiekuna w przypadku osób niepełnoletnich

Jazdy doszkalające :
- skoda 55 zł/godzina (w pakiecie 10 godzin – 500 zł)
-Hyundai 58zł/h
(w pakiecie 550)

W cenę kursu wliczone są egzaminy wewnętrzne oraz materiały szkoleniowe (zestaw podręczników + płyta CD bądź kody dostepu do najbardziej aktualnie platformy szkoleniowo egzaminacyjnej).
Szkolenie praktyczne odbywa się na samochodach Hyundai i20 oraz Skoda Fabia II 1.2 (oraz na życzenie inne samochody – typu Toyota Yaris a dla wymagających (Mercedes E-klasa automat)

Możliwość płatności ratalnej - nieoprocentowanej!!!

W naszej szkole kursant ma prawo wyboru zarówno samochodu jak i instruktora. Jeżeli nie ma rozeznania to instruktora przydzielamy po przeprowadzeniu rozmowy i poznaniu preferencji osoby szkolonej. Dopasowujemy również cały cykl szkolenia do predyspozycji, możliwości przyswajania i czasu wolnego naszego kursanta . Każdy traktowany jest indywidualnie, bez schematów, więc nie ma znaczenia czy miał wcześniej jakikolwiek kontakt z samochodem czy nie. Często lepiej pracuje się z osobami które zaczynają od zera niż kursantem posiadającym już pewne, często złe nawyki. Proszę pamiętać, że nawet bardzo dobry, doświadczony kierowca, rzadko bywa cierpliwym, systematycznym i dokładnym nauczycielem.

Kurs rozpoczyna się od części teoretycznej. Powyższe zajęcia realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnych technik audio-video. Po zakończeniu części lub wcześniej zdaniu egzaminu państwowego w WORD (nie ma obecnie obowiązku uczestnictwa w teorii) kursanci umawiani są na zajęcia praktyczne. Po zrealizowaniu szkolenia praktycznego kursant , udaje się z numerem PKK na egzamin Państwowy w Ośrodku Egzaminacyjnym. W Warszawie są trzy ośrodki egzaminacyjne, ale oczywiście możecie Państwo zdawać egzamin Państwowy w każdym ośrodku egzaminacyjnym na terenie kraju.

U NAS DO KURSU MOŻESZ PRZYSTĄPIĆ KAŻDEGO DNIA
Skontaktuj się z nami:

Skype:

Mój stan
Gadu-Gadu: